شماره حسابها

شماره حساب هاي بيمه كارآفرين جهت پرداخت حق بيمه به شرح زير است:

در كل،‌ پنج روش برای پرداخت حق بیمه وجود دارد:

*روش اول: پرداخت اينترنتي حق بيمه.
بهترین و مناسبترین روش پرداخت حق بیمه کلیه رشته ها، پرداخت حق بیمه به حساب بیمه کارآفرین از طریق اینترنت است. برای پرداخت اینترنتی باید کد بیمه گذار و کد اعلامیه بدهکار را از نامه تمديد خود دريافت نمایید. پس از دریافت کدهای مذکور، جهت پرداخت اینترنتی حق بیمه اینجا کلیک نمایید.
جهت كسب اطلاعات بيشتر و آشنايي با تمديد اينترنتي بيمه عمر خود از منوي سمت راست همين سايت گزينه «راهنماي تمديد بيمه عمر» را انتخاب نموده يا اينجا كليك نماييد.

*روش دوم: مراجعه به بانك و پرداخت نقدي حق بيمه.
خواهشمند است در زمان واریز حق بیمه بحساب بیمه گر، به نوع بیمه نامه توجه فرموده و طبق مشخصات ذیل واریز فرمایید: (کلیه حسابهای زیر در تمامی شعب بانک های مربوطه قابل پرداخت می باشند)
نکته بسیار مهم اینکه خواهشمند است پس از واریز حق بیمه به یکی از حساب های زیر (غیر از تمدید بیمه عمر) یک نسخه از فیش واریزی را برای ما ارسال نموده و از دریافت آن توسط ما، اطمینان حاصل نمایید.

الف. پرداخت نقدي حق بيمه مربوط به بیمه های عمر:
بانک ملت حساب شماره 5747747754 به نام شرکت بیمه کارآفرین (خواهشمند است برای واریز حق بیمه مربوط به تمدید بیمه های عمر خود به این حساب، حتماً کد شناسه خود را از ما دریافت کنید)

ب. پرداخت نقدي سایر رشته های بیمه ای (غير از بيمه عمر):
بانک ملت حساب شماره 5767767774 به نام شرکت بیمه کارآفرین (خواهشمند است برای واریز حق بیمه مربوط به بیمه های غير عمر خود به این حساب، حتماً کد شناسه خود را از ما دریافت کنید)

*روش سوم:مراجعه حضوری به محل دفتر نمایندگی و پرداخت اسناد نقدی یا غیرنقدی حق بیمه و دریافت رسید مهر دار از نمایندگی.
در صورت مراجعه حضوري امكان پرداخت حق بيمه تمامي رشته هاي بيمه اي از طريق كارتخوان بيمه كارآفرين نيز وجود دارد.

*روش چهارم: پرداخت حق بيمه به صورت اسناد (چك)

الف. صدور چك براي بيمه عمر:
شما مي توانيد حق بيمه مربوط به اقساط بيمه عمر خود را از طريق صدور چك انجام داده و چك مزبور را براي ما ارسال كنيد. براي اين كار خواهشمند است موارد زير را رعايت فرماييد:
1. در قسمت «در وجه» چك اين عبارت را يادداشت فرماييد:  در وجه حساب شماره 5747747754 نزد بانك ملت به نام بيمه كارآفرين
2. عدد مربوط به حق بيمه را دقيقاً‌ در قسمتهاي عددي و حروفي چك وارد نموده و از گِرد كردن يا رُند كردن عدد چك جدا خودداري فرماييد.
3. تاريخ چك مي بايست حداكثر 35 روزه باشد. در غير اينصورت امكان ثبت چك در سيستم مالي بيمه كارآفرين وجود نخواهد داشت.

ب. صدور چك براي ساير رشته ها:
در رشته هاي غير از عمر لازمست چك هاي حق بيمه را دقيقاً طبق صورتحسابي كه در اختيار شما قرار مي گيرد (در وجه شركت بيمه كارآفرين) صادر فرموده و براي ما ارسال نماييد.

*روش پنجم: پرداخت كارت به كارت حق بيمه به حساب نمايندگي.
در صورتیکه مایل یا قادر به پرداخت حق بیمه در بانکهای فوق نبودید می توانید حق بیمه مربوطه را در تمامی رشته ها بیمه ای، به صورت حضوری یا الکترونیکی به حساب این نمایندگی واریز فرموده، رسید حق بیمه خود را دریافت نمایید. خواهشمند است حتماً پس از واریز حق بیمه به حساب این نمایندگی، مراتب پرداخت خود را اطلاع داده تا سریعاً نسبت به انتقال وجوه به حساب بیمه گر اقدام شود. شماره حسابهای این نمایندگی به شرح زیر است:
1. بانک پاسارگاد حساب شماره 32080002957771 به نام سیدمحمد حسینی پور (شماره کارت: 5022291001581568)
2. بانک ملت حساب شماره 4063089907 به نام سیدمحمد حسینی پور (شماره کارت: 6104337920494513)

Comments are closed.