راهنمای دریافت هزینه های پزشکی بیمه درمان تکمیلی

بیمه کارآفرین همواره در ارائه پوشش های عالیه بیمه ای در حوزه بیمه های اشخاص، پیش قدم بوده است. در بیمه های درمان نیز برای اولین بار در سالهای قبل با استفاده از ظرفیت شرکت کمک رسان(sos)، ارائه بهتر خدمات بیمه ای را به مردم عزیز ممکن ساخت.

در حال حاضربا راه اندازي واحد مستقل خدمات درماني به نشاني خيابان ظفر روبروي بيمارستان حضرت علي اصغر عليه السلام پلاك 246 و با استفاده از کارت طلایی درمان که همان کارت عابر بانک کارآفرین است ارائه این خدمات بیش از پیش در راستای رفاه مردم گام برداشته است. بدین ترتیب بیمه شدگان قراردادهای درمان تکمیلی از مزایای زیر برخوردار هستند:

1. شماره شبا (شناسه شماره حساب بانکی) مربوط به بیمه شدگان در ابتدای قرارداد در اختیار بیمه کارآفرین قرار میگیرد.
2. البته در بیمه درمان کارآفرین نیازی به پرداخت هزینه های درمانی به مراکز درمانی و سپس دریافت آنها از بیمه کارآفرین نیست. چراکه در همان ابتدا با برقراری تماس با شماره تلفن 22920192 (پاسخگويي شبانه روزي) و اعلام مکان و زمان عمل جراحی یا خدمات پاراکلینیکی یا … در هنگام مراجعه حضوری به مرکز درمانی مربوطه، تنها فرانشیز را پرداخت می کنید. یعنی با اطلاع قبلی به ما آن مبلغی که بعداً می خواهید از بیمه بگیرید را از روز اول اصلاً پرداخت نمی کنید.
3. به جهت سهولت ارسال نسخه اولیه یا گرفتن معرفی نامه فوق، می توانید در برنامه تلگرام با آیدی karafarinhelper@ تماس بگیرید و در همان فضای تلگرامی، نسخه خود را ارسال نموده و معرفی نامه را دریافت نمایید.
4. اگر به هر دلیل موفق به اطلاع رسانی قبلی نشده و هزینه های درمانی را پرداخت نمودید، با ارسال مدارک پزشکی برای ما، مبالغ مربوطه در اسرع وقت به حساب بانکی شما واریز خواهد شد.

براي ارتباط با اپراتورهاي مركز خدمات رساني شبانه روزي بيمه كارآفرين به بيمه شدگان درمان تكميلي (نشاني فوق) مي توانيد از شماره تلفن هاي زير استفاده نماييد:
22920192 (تلفن مستقيم براي صدور معرفي نامه به بيمارستان يا ساير مراكز درماني)
22920187
22920188
22920189
22920190

آیدی تماس از طریق فضای مجازی (تلگرام): karafarinhelper@

رضایت شما آرزوی ماست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دو × 2 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>