«بيمه هاي اشخاص» براي پنجمين بار به دنيا آمد

« پژوهشکده بیمه کتاب بیمه‌های اشخاص نوشته سیدمحمد حسینی‌پور، چهل‌ و‌هفتمین کتاب از سری کتاب‌های تحول در صنعت بیمه را منتشر کرد.
به گزارش بیما ، در این کتاب سعی شده است مطالب به نحوی ارائه شود که افراد مختلف بتوانند از آن استفاده نمایند. مطالب کتاب حاضر مطابق سرفصل‌های اصلی ارائه شده از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است، بطوریکه کلیه دانشجویان رشته مدیریت بیمه در دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد و یا دانشجویان رشته اکچوئری و مدیریت بازرگانی با گرایش بیمه در دوره کارشناسی ارشد در مبحث بیمه های اشخاص می‌توانند از آن به عنوان یک منبع اطلاعاتی به روز، مهم و کامل استفاده نمایند.
خاطرنشان می‌سازد، کتاب بیمه‌های اشخاص در هفت فصل به بررسی بیمه‌های اجتماعی، بیمه‌های عمر، بیمه‌های حوادث، بیمه‌های درمان، نمونه فرم‌ها، شرایط و جداول و اصطلاحات تخصصی بیمه‌های اشخاص پرداخته است.
علاقمندان جهت تهیه کتاب مذکور می‌توانند به پژوهشکده بیمه واقع در تهران- خیابان سعادت‌آباد- خیابان سرو غربی، نرسیده به میدان شهرداری، پلاک 43 و یا از طریق تلفن 22073036-021 با کتابفروشی پژوهشکده تماس حاصل نمایند. »

اين متني بود كه حدود چهار سال پيش از سوي بيمه مركزي منتشر شد. اين كتاب به عنوان يك كتاب مرجع دانشگاهي در زمينه بيمه هاي اشخاص، حالا به چاپ پنجم رسيده است. اين يعني در همين مدت كوتاه توانسته است به خوبي جاي خود را در كتابخانه هاي مشتاقان صنعت بيمه و دانشجويان و نمايندگان و … پيدا نمايد.

با افتخار اعلام مي كنيم كتاب جديد همين مولف (آقاي سيدمحمد حسيني پور مدير نمايندگي 1800 بيمه كارآفرين) با عنوان «مباحث تكميلي بيمه هاي اشخاص» نيز هم اكنون برای دومین بار چاپ شده و از سوي پژوهشكده بيمه مركزي در اختيار علاقه مندان قرار گرفته است. اين كتاب به بررسي مباحث فني از قبيل چگونگي محاسبه حق بيمه و ارزيابي ريسك بيمه هاي عمر و … مي پردازد. مطالب اين كتاب برطبق سرفصل هاي درس «اشخاص 2» اعلام شده از سوي وزارت علوم، تحقيقات و فن آوري، تنظيم و تاليف شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


چهار + = 10

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>