بيمه کارآفرين، حامي حفاظت از محيط زيست …

بيمه کارآفرين در آخرين روز از هفته جهاني محيط زيست طي مراسمي از آقايان مظفر عبدي و صلاح الدين ميراني دو تن همياران ايثار گر محيط زيست تجليل کرد.
در اين مراسم که در تالار اجتماعات اداره کل محيط زيست استان کرمانشاه و با حضور آقاي حاتمي معاون محترم پشتيباني و منابع نيروي انساني استانداري کرمانشاه، آقاي کاظمي مدير کل محترم محيط زيست منطق ، نمايندگان سازمان هاي مردم نهاد طرفدار محيط زيست و تعدادي از مديران استان برگزار شد، از آقايان مظفر عبدي و صلاح الدين ميراني دو نفر مصدوم حادثه اطفاء حريق جنگل هاي استان تقدير گرديد.
برگزاري اين مراسم که ناشي از احساس مسئوليت بيمه کارآفرين در طرفداري از محيط زيست بود مورد توجه گروه هاي حافظ محيط زيست کرمانشاه واقع گرديد. در اين جلسه بيمه کارآفرين مورد تشويق حاضرين در جلسه نيز قرار گرفت و خبر آن در برنامه هاي مختلف صدا و سيماي مرکز کرمانشاه و پايگاه اينترنتي محيط زيست استان کرمانشاه نيز انعکاس يافت.
در اين مراسم علاوه بر هدايائي از سوي همکاران بيمه کارآفرين، لوحهائي به امضاي آقاي عبدالمحمود ضرابي مدير عامل بيمه کارآفرين تقديم اين همياران ايثارگر گرديد.
در متن اين دو لوح که جداگانه خطاب به آقايان مظفر عبدي و صلاح الدين ميراني شد آمده است:
“ايثار و از خود گذشتگي از مزيت هاي برتر انساني است. اما اين ارزش آنجا شأن والاتري پيدا ميکند که منافع عمومي و مسئوليت‏هاي اجتماعي را هم در بر ميگيرد.
نقش فداکارانه شما در همياري داوطلبانه براي خدمت به محيط زيست و نجات طبيعت سبز زبانزد همه کساني است که به حفظ محيط زيست و اعتلاي کشور عزيزمان علاقمندند. مُهري که از آن ايثارگري بر دست و صورت شما حک شده نشان پر ارج يکي از عاليترين وجوه ايثارگري يک انسان است.
بيمه کارآفرين که پيوسته حامي محيط زيست بوده برخود لازم ميداند با اهداي بهترين درودها از طرف همه کارکنان خود، اين لوح را به نشانه سپاس و به منظور قدرداني از دلسوزي شما براي بقا و جاودانگي اين سرزمين مقدس تقديم دارد.
باشد که خاطره گذشت شما سرلوحه درس اخلاق کودکان و نوجوانان نسل آينده ما قرار گيرد.”

لازم به يادآوري است که اين دو هميار ايثارگر محيط زيست در جريان اطفاي حريقي که در يکي از جنگلهاي منطقه صورت گرفته بود داوطلبانه وارد عمل شده و در نتيجه دچار آتش سوزي شده و سوختگي ها و نهايتا معلوليت هاي سنگيني را شده اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


4 + = هشت

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>