آشنایی با نمایندگی 1800 بیمه کارآفرین

فعالیت این نمایندگی از سال 1385 تحت کد 5123 بیمه های عمر در شرکت بیمه کارآفرین آغاز شده است. جناب آقای سیدمحمد حسینی پور که مؤسس این نمایندگی است در سال 1385 با تجارب قبلی سایر شرکت های بیمه، نمایندگی فوق را تأسیس نموده و در سال 1386 موفق به کسب رتبه نماینده برتر بیمه کارآفرین شده و از مقام محترم مدیریت عامل لوح تقدیر دریافت نمود. در سال 1388 نمایندگی فوق را به نمایندگی عمومی ارتقا داده و از آن به بعد در تمامی رشته های بیمه ای فعالیت می نماید. در سال 2011 میلادی بر اثر فعالیت چشمگیر و موفق آقای حسینی پور و عوامل شبکه فروش ایشان در بیمه های عمر، به باشگاه فروشندگان حرفه ای بیمه عمر در دنیا (MDRT) پیوست. نامبرده در کنار مدیریت شبکه فروش و فروش انواع بیمه نامه در نمایندگی 1800، سنگر علمی صنعت بیمه را ترک ننموده و به عنوان مدرس در دانشگاه و پژوهشکده بیمه مرکزی نیز تدریس می نماید. کتاب تألیفی ایشان که با نام بیمه های اشخاص از سوی پژوهشکده بیمه مرکزی منتشر شده است، به عنوان یکی از کتاب های مرجع دانشگاهی در دانشگاههای کشور تدریس می شود. غنای علمی این کتاب تا جایی است که علیرغم اینکه اولین اثر مؤلف در صنعت بیمه بود، در مدت کوتاهی به چاپ سوم رسید. پس از آن کتاب مباحث تکمیلی بیمه های اشخاص  نیز به تألیف نامبرده از سوی پژوهشکده بیمه مرکزی انتشار یافت. این امر در کنار سایر علامات و موفقیت های نمایندگی 1800، این نمایندگی را به عنوان نماینده تخصصی بیمه های اشخاص (مخصوصاً بیمه عمر) معرفی می نماید. البته سایر رشته های بیمه ای نیز که از سوی این نمایندگی به فروش می رسند همچون بیمه عمر کاملاً حرفه ای بوده و حاصل تلاش یک تیم علمی و عملی صنعت بیمه است؛ تا جائیکه بیمه نامه ای کامل و جامع و البته توانا در پرداخت خسارات احتمالی به  بیمه گذاران ارائه گردد. در حقیقت عوامل خدمتگزار شما در نمایندگی 1800 به عنوان مشاوری مجرب در صنعت بیمه مفتخرند ریسک های پیرامونتان را به بهترین نحو ممکن مدیریت نموده و بیمه نامه ای مناسب چه از لحاظ قیمت و چه از لحاظ کیفیت به شما ارائه نمایند. هدف و آرزوی ما رضایت شما از نحوه ارائه خدمات این نمایندگی است.

نشانی: تهران خیابان سهروردی شمالی خیابان خرمشهر(آپادانا) خیابان مرغاب کوچه نهم (ایازی) پلاک19واحد 6
صندوق پستی: 1553718718
تلفکس ویژه: 00 79 50 88 (021)
پست الکترونیکی 1 : kia1800@yahoo.com
پست الکترونیکی 2 : info@kia1800.com

8 thoughts on “آشنایی با نمایندگی 1800 بیمه کارآفرین


  • سلام
   در دانشگاههای سراسری و آزاد رشته کارشناسی مدیریت بیمه و کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی با گرایش بیمه هست. و در دانشگاه علمی کاربردی نیز چند واحد در تهران و شهرستانها مدیریت حرفه ای امور بیمه رو در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ارائه دادند.
   موفق باشید.  • با سلام
   در دانشگاه پیام نور رشته مدیریت بیمه در مقطع کارشناسی و رشته گدیریت بازرگانی گرایش بیمه در مقطع کارشناسی ارشد وجود دارد.
   جهت اطلاعات بیشتر به سایت این دانشگاه مراجعه نمایید.
   موفق باشید  • سلام
   شما با داشتن مدرک بیمه نیازی به سابقه کار طولانی ندارید. چنانچه مدرک شما بیمه نباشد می بایست سابقه کار داشته باشید.
   موفق باشیدپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


سه × 3 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>